'Salındı bahçeye girdi' dedi 10 günde Yirmi bin izleme aldı.

Görkem Gürlevik, müzik hayatının parlayan seslerinden. Şimdilerde, "Salındı Bahçeye Girdi" adlı klibi ile adından söz ettiren Gürlevik, Ankara'lıların yakından bildiği, gelecek vaad eden müzisyenlerinden. Gürlevik'in klibi 10 günde 20 binden fazla görüntülendi.

Kültür Sanat 01.09.2022, 10:58
'Salındı bahçeye girdi' dedi 10 günde Yirmi bin izleme aldı.

Türk Halk müziğinin genç ve sevilen yeteneklerinden Görkem Gürlevik YouTube kanalında son klibi ile rüzgâr gibi esmeye başladı.

Türk Halk müziği sanatçısı Görkem Gürlevik, daha önce Halk ozanı Arif Sağ ve Zara’nın da söylediği “Salındı Bahçeye girdi” türküsü ile hayranlarının dikkatini bir daha çekti.

Gürlevik Afyon Kocatepe Üniversitesi Türk Halk Müziği Ses Eğitimi bölümünden mezun olduktan sonra başladığı müzik hayatına, halen Ankara’da devam ediyor. Görkem Gürlevik 2015 yılında “Özledim Seni” isimli ilk solo albümünü çıkararak müzik piyasasına altın harflerle ismini yazdırmayı başardı. Bu çıkışını Kasım 2016’da “O Ses Türkiye” yarışmasına katılarak ünlü Halk Ozanı Aşık Veysel’in Güzelliğin On Para Etmez" türküs ile müzik piyasasında yerini sağlamlaştırdı.

Halen Ankara’da müzik hayatını sürdüren Gürlevik 18 Ağustos tarihinde Özcan İşbil yönetmenlğinde gerçekleştirdiği “Salındı Bahçeye girdi” isimli son klibi ile 10 günde yirmi bin görüntüleme alarak büyük beğeni topladı.

Yorumlar (0)
19
açık