Şenyaşar ailesinin 'adalet' arayışı sürüyor

Urfa'nın Suruç ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Urfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile katliamdan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın, Urfa Adliyesi önünde 9 Mart 2021 tarihinde başlattığı Adalet Nöbeti 492'nci gününde.

Demokrasi 13.07.2022, 13:03
Şenyaşar ailesinin 'adalet' arayışı sürüyor

Adalet Nöbeti'ni sürdüren Şenyaşar ailesi, "Başta Urfa Adliyesi olmak üzere, ülkenin her yerinden yükselen adalet çığlıklarına sessiz kalan kaybedecektir" mesajı paylaştı. 

Urfa'nın Suruç ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Urfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile katliamdan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın, Urfa Adliyesi önünde 9 Mart 2021 tarihinde başlattığı Adalet Nöbeti 492'nci gününde. Anne Emine Şenyaşar'ın rahatsızlığı sebebiyle katılamadığı Adalet Nöbeti’ni oğlu Ferit Şenyaşar, "Şenyaşar ailesi adalet köşesinde" başlattı.

‘SESSİS KALAN KAYBEDECEK’

Aile sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Adalet Bakanlığı ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı etiketleyerek, "Başta Urfa Adliyesi olmak üzere, ülkenin her yerinden yükselen adalet çığlıklarına sessiz kalan kaybedecektir" mesajı paylaştı.

Yorumlar (0)
25
açık